ENERGETICKÉ ÚSPORY, KTERÉ MĚSTO NEBUDOU STÁT ANI KORUNU?

EPC PROJEKTY! To je jedna z našich priorit, kterou chceme prosadit. Praktické provedení je jednoduché. EPC projekty znamenají, že město na základě detailní analýzy provedené týmem odborníků vyhodnotí, jaké investice do energetických úspor provede (nejen zateplení, ale výměna kotlů, termoregulačních ventilů apod.). Financování projektu při uplatnění "čisté" podoby metody EPC probíhá tak, že investice jsou po přijatelnou dobu spláceny pouze z uspořených nákladů. Naše dvojka na kandidátce Pavel Hájek je již pět let členem poroty Ekologických oskarů a ví, jak takové projekty fungují.

Číst dál...

Kandidátka Změny pro Pelhřimov má největší zastoupení žen

Kandidátka nezávislých kandidátů Změna pro Pelhřimov v letošních volbách představí tým, který má silné zastoupení žen. Na kandidátce jich je 62 procent! Další předností jediné nezávislé kandidátky v Pelhřimově je i průměrný věk kandidátů. Změna pro Pelhřimov představuje nejmladší tým s průměrným věkem 43 let.

Číst dál...

Rozhovor s lídrem kandidátky Změna pro Pelhřimov

Pelhřimov je město s úžasným potenciálem, který musíme využít!

Do letošních komunálních voleb v Pelhřimově zasáhne také kandidátka sestavená pouze z nezávislých kandidátů. Pod názvem Změna pro Pelhřimov kandiduje tým aktivních lidí působících v řadě oborů navíc s kandidáty s bohatými životními zkušenostmi. Lídrem kandidátky je Ing. Renáta Marková, kterou jsme požádali o rozhovor.

Číst dál...