Chystá vedení města transformaci Technických služeb?

Technické služby města Pelhřimova se starají o nemalou část chodu našeho města, a za to mají můj dík a podporu. Bohužel jsou často tématem diskusí, které nemají vždy věcný základ, a při nichž je argumentováno nesprávnými údaji. Není pravdou, že Technické služby hospodaří špatně, naopak.

Číst dál...

Zastupitelské okénko Pavla Hájka

Na únorovém zasedání zastupitelstva bude vedení radnice předkládat ke schválení rozpočet na letošní rok. Věřím, že v něm najdeme i důležité kroky k tomu, aby město začalo budovat nové parcely pro individuální bytovou výstavbu, tedy rodinné domky. Noví obyvatelé Pelhřimova jsou totiž jedinou možností, jak může město posílit příjmy svého rozpočtu.

Číst dál...

Je čas na výměnu generací

Lídrem kandidátky Změny pro Pelhřimov je Pavel Hájek, který čtyři roky vedl zastupitelský klub Změny a byl jedním z nejhlasitějších zastupitelů v uplynulém období. Pracuje jako manažer mediálního centra, které vydává řadu periodik a provozuje regionální televizní vysílání na Vysočině. Současně pracuje jako lektor strategické komunikace a poradce pro řadu státních a komerčních institucí v oblasti strategického řízení a strategické komunikace. Narodil se a vyrůstal v Pelhřimově. V něm i bydlí, a jak sám říká, rozhodně ví, že ve městě, které je pro něj „srdcovka“, chce i zestárnout.

Číst dál...